Hotel "Morskie Oko"


Pakiet
Oferta specjalna
Ornament
/


/

Chcesz zrobić prezent wyjątkowej osobie? Może chciałbyś uczcić wyjątkowy dzień lub po prostu uciec na chwilę z najbliższą osobą, z dala od wszystkich i wszystkiego?

Wybierz ofertę, która Cię interesuje i skontaktuj się z nami, a my przygotujemy specjalny voucher prezentowy dla wybranej przez Ciebię osoby. Voucher możemy wysłać pocztą tradycyjną pod wskazany adres lub – jeśli goni Cię czas – wysyłamy drogą elektroniczną.

Możesz też skomponować własną ofertę: dobrać do wybranego pakietu romantyczną kolację przy świecach, bukiet kwiatów w pokoju lub butelka wina.

Powiedz nam czego oczekujesz a my się postaramy to spełnić.

Aby otrzymać ofertę na voucher prezentowy prosimy o kontakt z recepcją.

Serdecznie zapraszamy!


Na miejscu akceptowalne karty płatnicze

Karty płatnicze

Voucher upominkowy

Oferta specjalna

Wyślij zamówienie - otrzymasz potwierdzenie i informacje dotyczące realizacji.

    Administratorem Państwa danych osobowych będzie Hotel Morskie Oko z siedzibą w Juracie, ul. Wojska Polskiego 59. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu prowadzenia z Panią/Panem korespondencji i udzielenia odpowiedzi na złożone przez Panią/Pana zapytanie. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas prowadzenia korespondencji. Zostałam/em poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz, że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności - Warunki