Hotel "Morskie Oko"


Hotel
Jurata na Półwyspie Helskim
Ornament

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowo urządzone pokoje 1-, 2-, 4- osobowe oraz apartamenty.

Naszych Gości zapraszamy do skorzystania z usług restauracji hotelowej, w której poza urozmaiconymi śniadaniami można skosztować dań kuchni regionalnej, polskiej oraz europejskiej, słynących przede wszystkim z domowego smaku.

Hotel Morskie Oko to miejsce doskonałe również dla wszystkich, którzy oprócz chęci odpoczynku, dbają o swoje zdrowie i ciało, a także lubią miło i aktywnie  spędzać czas. W „Strefie relaksu” do dyspozycji Gości jest basen kryty, sucha sauna, jacuzzi i siłownia.

Tych, którzy chcą dodatkowo zadbać o swoją urodę, zdrowie i samopoczucie zapraszamy do gabinetu masażu „Studio Justyna” oraz do Studia Urody Anna Denisiuk.

Dysponujemy salą szkoleniowo – bankietową dla ok. 60 osób, w której organizujemy konferencje i szkolenia . Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik multimedialny, nagłośnienie i flipcharty.

W połączeniu z salą restauracyjną tworzy idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne, wesela, studniówki i inne imprezy okolicznościowe.

Mile widziane są u nas rodziny z dziećmi. Hotel posiada wewnętrzną salę zabaw, w której dzieci mogą aktywnie spędzić czas w basenie chińskim. Są tu huśtawki i zjeżdżalnie, a także kącik z kolorowankami i książeczkami. Dla miłośników gier – piłkarzyki i bilard.