Hotel "Morskie Oko"


Procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania rozprzestrzeniania wirusa COVID-19


Szanowni Goście, W trosce o bezpieczeństwo, zarówno Wasze jak i personelu Hotelu Morskie Oko przygotowaliśmy listę procedur, zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i GIS.
Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie.


  1. Przed zameldowaniem Gościa w hotelu pracownik recepcji w razie wątpliwości co do stanu zdrowia Gości ma prawo do sprawdzenia temperatury ciała Gościa za pomocą termometru bezdotykowego. Osoby, które wykażą temperaturę wyższą niż 38C nie zostaną przyjęte do Hotelu.
  2. Przy każdym wejściu do hotelu znajduje się dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Prosimy każdorazowo po wejściu i przed wyjściem z hotelu dokładnie zdezynfekować ręce.
  3. Pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak hall recepcyjny, restauracja, korytarze, winda uważa się za przestrzeń publiczną. Uprasza się Gości hotelu o zachowanie dystansu społecznego
    1,5 m.
  4. Każdą prośbę o wykonanie dodatkowej usługi (np. wymiana pościeli) lub zgłaszanie wszystkich pytań i uwag prosimy dokonywać drogą telefoniczną (nr wew. do recepcji – 100), aby jak najbardziej skrócić czas przebywania w hallu recepcyjnym.
  5. Sprzątanie dzienne pokoi podczas pobytu Gości odbywa się tylko na życzenie, w godzinach 9:00 – 15:00. Na czas sprzątania w pokoju nie mogą znajdować się Goście. Prośbę o sprzątanie należy zgłosić każdorazowo w recepcji hotelowej
  6. Zabrania się wprowadzania na teren hotelu osób w nim nie mieszkających.
  7. Informujemy, że w ramach maksymalnego zabezpieczenia przez ewentualnym zarażeniem COVID-19, każdorazowo po wyjeździe Gości pokoje hotelowe są rutynowo, szczegółowo sprzątane przy użyciu odpowiednich środków czyszczących oraz dezynfekowane zostają wszystkie powierzchnie dotykowe. Pokoje oddawane są do użytku dopiero po gruntownym sprzątnięciu i wywietrzeniu – nie ma możliwości zakwaterowania w nich wcześniej niż przewiduje godzina rozpoczęcia doby hotelowej.
  8. Wszystkie powierzchnie dotykowe znajdujące się w częściach wspólnych hotelu są dezynfekowane z częstotliwością 1 x na godzinę.